Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, April 29, 2020

Ameryka się otwiera


Ponieważ epidemia powoli zwalnia rośnie liczba stanów które otwierają swoje gospodarki. Oczywiście spotyka się to z ogromną krytyką ze strony partii Demokratycznej, która prowadzi swoją grę polityczną, ale tego procesu już nie da się zatrzymać. 

Od 24 kwietnia w wielu stanach, zwłaszcza południowych, powoli otwierane są, z pewnymi restrykcjami, bary i restauracje, miejsca modlitw. salony kosmetyczne a także obiekty sportowe. W Georgii i Oklahomie otwierane są także kina, a w Georgii nawet siłownie. 

Lista stanów które się otwierają jest za długa aby ją tutaj przytoczyć ale czytając ją dopiero można zobaczyć jak wielkie były restrykcje w niektórych stanach. Dla przykładu, w Vermont biznesy związane z budownictwem lub opieką nad parkami mogą dopiero zacząć działalność ale tylko 5 pracowników przez lokalizacje. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.