On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Wednesday, April 29, 2020

Ameryka się otwiera


Ponieważ epidemia powoli zwalnia rośnie liczba stanów które otwierają swoje gospodarki. Oczywiście spotyka się to z ogromną krytyką ze strony partii Demokratycznej, która prowadzi swoją grę polityczną, ale tego procesu już nie da się zatrzymać. 

Od 24 kwietnia w wielu stanach, zwłaszcza południowych, powoli otwierane są, z pewnymi restrykcjami, bary i restauracje, miejsca modlitw. salony kosmetyczne a także obiekty sportowe. W Georgii i Oklahomie otwierane są także kina, a w Georgii nawet siłownie. 

Lista stanów które się otwierają jest za długa aby ją tutaj przytoczyć ale czytając ją dopiero można zobaczyć jak wielkie były restrykcje w niektórych stanach. Dla przykładu, w Vermont biznesy związane z budownictwem lub opieką nad parkami mogą dopiero zacząć działalność ale tylko 5 pracowników przez lokalizacje. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.