Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, April 1, 2020

Szybki wzrost ofiar śmiertelnych w USA


W USA liczba ofiar śmiertelnych rośnie bardzo szybko. W ciągu ostatniej doby ta liczba wzrosła o 900 osób. Liczba zakażeń wzrosła o 25 tysięcy. Dla przykładu, w stanie Connecticut w ciągu 5 dni liczba zachorowań i zgonów wzrosła 3-krotnie (3128/69). 

Zachowanie gubernatorów poszczególnych stanów budzi zdumienie. Wyraźnie widać ociąganie się z podjęciem ważnych decyzji wprowadzenia obostrzeń na co najmniej 2 tygodnie. Widać natomiast duzo chęci i energii do występowania przed kamerami telewizyjnymi i krytykowania innych. Umyka im to, ze to oni krepują Trumpowi ręce który nie moze zrobić więcej bez wprowadzenia stanu wyjątkowego na cały kraj. 

USA jest krajem federalnym i to w gestii gubernatorów leży wprowadzenie lub ogłoszenie stanu klęski, żywiołowej lub innej, w ich stanie i wyprowadzenie na ulice Gwardii Narodowej. Wyprowadzenie na ulice poszczególnych stanów, lub całego kraju, armii amerykańskiej jest w zasadzie nie legalne.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.