On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Wednesday, April 15, 2020

USA: 609 tysięcy/26 tysięcy


W USA jest 609685 zarażeń i 26059 zgonów. 

Docierają do nas sygnały, że te liczby mogą być zawyżone ponieważ zawierają zgony osób które zmarły z innych przyczyn niż wirus ale były zarażone. Tak prawdopodobnie było w przypadku śmierci 5 tygodniowego dziecka w stanie Connecticut, uznanego za najmłodszą na świecie ofiarę epidemii, gdzie w czasie konferencji prasowej gubernator nie był w stanie podać przyczyn śmierci twierdząc, ze oficjalna przyczyna będzie znana za pare tygodni.

Trump zawiesił wczoraj finansowanie Światowej Organizacji Zdrowia za postawienie politycznej poprawności ponad troską o życie i udzielenie pomocy Chinom w ukryciu prawdziwej sytuacji w tym kraju. Trump poinformował także o rozpoczęciu 60-dniowego śledztwa w tej sprawie. Zawieszenie finansowania spotkało się z ostra krytyką ze strony partii Demokratycznej oraz Unii Europejskiej.