Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, April 15, 2020

USA: 609 tysięcy/26 tysięcy


W USA jest 609685 zarażeń i 26059 zgonów. 

Docierają do nas sygnały, że te liczby mogą być zawyżone ponieważ zawierają zgony osób które zmarły z innych przyczyn niż wirus ale były zarażone. Tak prawdopodobnie było w przypadku śmierci 5 tygodniowego dziecka w stanie Connecticut, uznanego za najmłodszą na świecie ofiarę epidemii, gdzie w czasie konferencji prasowej gubernator nie był w stanie podać przyczyn śmierci twierdząc, ze oficjalna przyczyna będzie znana za pare tygodni.

Trump zawiesił wczoraj finansowanie Światowej Organizacji Zdrowia za postawienie politycznej poprawności ponad troską o życie i udzielenie pomocy Chinom w ukryciu prawdziwej sytuacji w tym kraju. Trump poinformował także o rozpoczęciu 60-dniowego śledztwa w tej sprawie. Zawieszenie finansowania spotkało się z ostra krytyką ze strony partii Demokratycznej oraz Unii Europejskiej.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.