Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, May 2, 2020

Amerykanie się buntują. Maja już dość "aresztu domowego"

FoxNews: Beach battle
W Kalifornii gdzie gubernator nakazał zamknięcie wszystkich plaż aby spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa setki protestujących zalały miasto Huntington Beach aby demonstrować przeciwko nakazowi. Trzymając znaki z hasłami, takimi jak „Otwórz teraz Cali”, „Wszystkie prace są niezbędne” i „Surfing Not a Crime” wyszli na ulicę, protestując - wielu bez masek i nie ćwiczących dystans społeczny.

Co najmniej jedno hrabstwo Kalifornii twierdzi, że nie stać ich na przestrzeganie rządów Demokratów i nakazu pozostawania w domach w odpowiedzi na wybuch koronawirusa. Urzędnicy w hrabstwie Modoc, w północno-wschodnim narożniku stanu, twierdzą, że jest jednym z pięciu hrabstw bez potwierdzonych przypadków wirusa - a lokalna gospodarka cierpi. Tak więc od piątku planują ponownie otworzyć swój okręg.Rzecznik Republikanów stanu Michigan, Lee Chatfield, powiedział w sobotę, że ludzie w całym stanie są coraz bardziej „sfrustrowani” nakazami zamkniecia wydanymi przez rząd Demokratycznego gubernator Gretchen Whitmer. Setki protestujących, z których niektórzy byli uzbrojeni, wkorczyli do budynku rzadu stanowego w Michigan, aby wyrazić swój sprzeciw wobec przedłużonego przez Whitmera nakazu pozostania w domu. Protestujący twierdzą, że Whitmer przekroczyła swój autorytet, tymczasowo zakazując większości podróży między domami, sprzedaży artykułów takich jak zaopatrzenie ogrodu i działalność obejmująca niektóre rodzaje połowów, twierdzą że ich prawa konstytucyjne zostały naruszone.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.