Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, May 8, 2020

Nagły zwrot akcji w sprawie impeachmentu Trumpa

Screen capture - Fox News
Prezydent Trump w obszernym wywiadzie udzielonym w piątek Fox New w mocnych słowach wypowiedział się o "brudnych politykach” stojących za "rosyjskim śledztwem" dzień po opublikowaniu transkrypcji pokazującej, że najważniejsi urzędnicy Obamy powiedzieli, że nie mają "bezpośrednich" dowodów na zmowę z udziałem Rosji i kampanii Trumpa. "To, co zrobili, to była bardzo niebezpieczna sytuacja" - powiedział. "To obrzydliwi politycy, obrzydliwi gliniarze i niektórzy okropni ludzie, i mam nadzieję, że zapłacą wysoką cenę w niezbyt odległej przyszłości".

Było to zawoalowane, ale złowrogie ostrzeżenie prezydenta, biorąc pod uwagę, że historia "rosyjskiej sondy" jest weryfikowana przez prokuratora Johna Durhama.

Departament Sprawiedliwości ogłosił również w czwartek, że wycofuje swoją sprawę przeciwko byłemu doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego Michaelowi Flynnowi "po przeglądzie wszystkich faktów i okoliczności tej sprawy, w tym nowo odkrytych i ujawnionych informacji”.

"Wczoraj był WIELKI dzień dla Sprawiedliwości w USA. Gratulacje dla generała Flynna i wielu innych. Wierzę, że będzie o wiele więcej! Brudni Policjanci i Skorumpowani Politycy nie pasują do siebie!" Trump napisał na Twitterze w piątek rano. Powiedział dla Fox News, że jest jeszcze "więcej", sugerując, że moze być więcej dokumentów dotyczących zarówno roli byłego prezydenta Baracka Obamy, jak i roli byłego wiceprezydenta Joe Bidena.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.