78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, June 2, 2020

W Waszyngtonie wojskowe helikoptery próbują rozproszyć protestujących

Dostajemy informacje, ze w Waszyngtonie wojsko próbuje pomóc policji w rozpraszaniu demonstrantów. Podobno używa się do tego nisko lecące helikoptery które wzbijają kurz, śmieci i piasek na tyle mocno, że są doniesienia o wybijanych oknach sklepowych. 

D.C. (Waszyngton) to jurysdykcja, która może rozmieścić wojsko USA bez konieczności uzyskania zgody gubernatora. Wcześniej w poniedziałek siły porządkowe użyły gaz łzawiący w celu rozproszenia pokojowych protestantów na placu Lafayette, zanim prezydent Trump wyszedł przez aby odwiedzić St. Kościół Jana, który został podpalony podczas demonstracji ostatniej nocy. 

Wcześniej Trump oświadczył, że podejmuje „natychmiastowe działania” w celu zmobilizowania „wszystkich dostępnych zasobów federalnych” w celu powstrzymania zamieszek i grabieży w całym kraju. Groził także rozmieszczeniem wojska, jeśli stanowe rządy o własnych siłach nie powstrzymają zamieszek.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.