KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Saturday, July 25, 2020

Demokraci chcą aby wszyscy Amerykanie nosili maski, przynajmniej do wyborów


Burmistrz Waszyngtononu, Muriel Bowser (D), wydała w środę dekret nakazujący mieszkańcom noszenie masek poza domem.

"Oznacza to, że jeśli czekasz na autobus, musisz mieć na sobie maskę. Jeśli zamawiasz jedzenie w restauracji, musisz mieć na sobie maskę. Jeśli siedzisz w boksie w biurze, musisz mieć na sobie maskę ”. 

Nakaz, który pozwala na nałożenie grzywny w wysokości do 1000 USD za naruszenie, nie będzie egzekwowany w przypadku dzieci poniżej 3 roku życia. Czyli jesli masz 4 lub 5 lat lepiej miej co najmniej 1000 dplarow w banku.

Kilku czołowych Demokratów, w tym Nancy Pelosi i Joe Biden, wezwało prezydenta Trumpa do wydania ogólnokrajowego dekretu dotyczącego masek. Chcą aby wszyscy Amerykanie, a zwłaszcza Trump, nosili maski. Trudno zrozumieć dlaczego ludzie mieszkający na terenach gdzie liczba zarażeń koronawirusem jest bliska zera maja nosić maski a zawodowi demonstranci z Antifi i BLM nie. Chyba, że weźmiemy pod uwagę zbliżające się wybory bo inaczej to nie ma sensu.

Dr Judy Mikovits pisze: "Im skuteczniejsza jest maska w blokowaniu normalnego przepływu powietrza, tym większy jest problem ze zmniejszonym poziomem tlenu i zwiększonym poziomem dwutlenku węgla. Im mniej skuteczna jest maska w blokowaniu normalnego przepływu powietrza. przepływ powietrza, tym mniejszy sens w jej używaniu."

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.