On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Saturday, July 25, 2020

Demokraci chcą aby wszyscy Amerykanie nosili maski, przynajmniej do wyborów


Burmistrz Waszyngtononu, Muriel Bowser (D), wydała w środę dekret nakazujący mieszkańcom noszenie masek poza domem.

"Oznacza to, że jeśli czekasz na autobus, musisz mieć na sobie maskę. Jeśli zamawiasz jedzenie w restauracji, musisz mieć na sobie maskę. Jeśli siedzisz w boksie w biurze, musisz mieć na sobie maskę ”. 

Nakaz, który pozwala na nałożenie grzywny w wysokości do 1000 USD za naruszenie, nie będzie egzekwowany w przypadku dzieci poniżej 3 roku życia. Czyli jesli masz 4 lub 5 lat lepiej miej co najmniej 1000 dplarow w banku.

Kilku czołowych Demokratów, w tym Nancy Pelosi i Joe Biden, wezwało prezydenta Trumpa do wydania ogólnokrajowego dekretu dotyczącego masek. Chcą aby wszyscy Amerykanie, a zwłaszcza Trump, nosili maski. Trudno zrozumieć dlaczego ludzie mieszkający na terenach gdzie liczba zarażeń koronawirusem jest bliska zera maja nosić maski a zawodowi demonstranci z Antifi i BLM nie. Chyba, że weźmiemy pod uwagę zbliżające się wybory bo inaczej to nie ma sensu.

Dr Judy Mikovits pisze: "Im skuteczniejsza jest maska w blokowaniu normalnego przepływu powietrza, tym większy jest problem ze zmniejszonym poziomem tlenu i zwiększonym poziomem dwutlenku węgla. Im mniej skuteczna jest maska w blokowaniu normalnego przepływu powietrza. przepływ powietrza, tym mniejszy sens w jej używaniu."