On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Tuesday, August 4, 2020

Brian Stelter z CNN sugeruje, że "prawicowa burza medialna" jest za naciskami, aby Biden nie debatował z Trumpem

Źródło: Fox News
Ekspert ds. Mediów w CNN, Brian Stelter, uniósł brwi u wielu ludzi gdy powiedział, że to "głównie prawicowe media" stoją za rosnącym naciskiem na Joe Bidena, aby nie debatował z prezydentem Trumpem - pomimo głośnych apeli z The New York Times, a nawet z CNN, aby pominął debaty.

Wcześniej tego samego dnia "Times" wywołał kpiny w mediach społecznościowych, twierdząc, że debaty prezydenckie powinny zostać "odrzucone", a krytycy sugerowali, że jest to ostatni wysiłek mediów, który ma uniemożliwić Bidenowi debatowanie z Trumpem. Donald Trump Jr. nawet wtrącił się, tweetując: "OMG, naprawdę na to idą. Nie ma absolutnie nic, czego lewica nie zrobi, aby chronić Joe Bidena i ukrywać wszystkie jego oczywiste wady."

Od tygodni w mediach prawicowych i konserwatywnych krąży opinia, że Demokraci ukrywają Bidena aby wyborcy nie zorientowali się, że jego zdolności umysłowe pozostawiają ostatnio wiele do życzenia i jest już zwykłą marionetką w rekach socjalistów.