Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, August 30, 2020

Tajne informacje "wyciekły" z Kongresu w kilka minut


 Dyrektor służb wywiadowczych, National Intelligence, John Ratcliffe, bronił swojej decyzji o ograniczeniu osobistych spotkań informacyjnych w Kongresie dotyczących bezpieczeństwa wyborczego  na rzecz pisemnych raportów i oskarżył członków Kongresu o wyciek informacji „w ciągu kilku minut” od spotkania.

Ratcliffe powiedział w programie telewizyjnym, że robił wszystko co jest w jego mocy, przedstawiając informacje „nie tylko komitetom nadzorczym, ale każdemu Kongresmenowi”, ale już tego nie będzie robił.

„W ciągu kilku minut od zakończenia jednej z tych odpraw kilku członków Kongresu udało się do  różnych mediów i ujawniło tajne informacje” w celach politycznych - powiedział Ratcliffe. Prowadzącej program Marii Bartiromo. „Zrobili to aby stworzyć narrację, która po prostu nie jest prawdziwa, że Rosja w jakiś sposób stanowi większe zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego niż Chiny”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.