Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, October 21, 2020

Biały Dom „optymistyczny”, Demokraci i Biały Dom chcą zawrzeć umowę w ciągu najbliższych 48 godzin


 Negocjacje dotyczące pomocy w przypadku koronawirusa weszły w „nową fazę”, ponieważ urzędnicy administracji Trumpa i przywódcy Demokratów chcą zawrzeć umowę w sprawie kolejnej rundy pomocy nadzwyczajnej w ciągu najbliższych 48 godzin, powiedział w środę szef sztabu Białego Domu Mark Meadows.

Chociaż Demokraci i Republikanie zasadniczo zgadzają się, że kolejna ustawa jest niezbędna, aby pomóc ożywić gospodarkę, ostro nie zgadzają się co do jej rozmiaru i zakresu, a ich propozycje dzielą miliardy dolarów, nie mogąc pogodzić kluczowych różnic politycznych w kwestiach takich jak testowanie wirusów plan, pomoc dla władz stanowych i lokalnych oraz obniżki podatków dla rodzin o niskich i średnich dochodach.

Pelosi rozmawiała z głównym negocjatorem administracji Trumpa, sekretarzem skarbu Stevenem Mnuchinem, przez około godzinę w poniedziałek i wtorek. Jej biuro stwierdziło, że zbliżają się „bliżej do porozumienia” i będą ponownie rozmawiali w środę.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.