On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Wednesday, October 21, 2020

Trump chce większy pakiet pomocy na koronawirusa niż propozycja Pelosi


 Prezydent Trump powiedział we wtorek, że poprze pakiet pomocy koronawirusa z jeszcze wyższą ceną niż propozycja Demokratów o wartości 2,2 bln dolarów, obie partie spieszą się, aby dostarczyć pomoc Amerykanom przed listopadowymi wyborami.

„Pozwólcie, że wyjaśnię” - powiedział Trump podczas wywiadu w Fox & Friends. „Chcę to pójść jeszcze dalej niż Demokraci. Nie każdy Republikanin się z tym zgadza, ale tak będzie. Chcę to zrobić, bo te pieniądze trafiają do ludzi, którzy nie zasłużyli na to, co im się przydarzyło”.

„Wolałbym pójść jeszcze dalej niż ta liczba, ale zobaczymy” - dodał. „{Nancy Pelosi] nie chce nic robić przed wyborami, ponieważ uważa, że to jej pomaga. Myślę, że to nam pomaga, ponieważ wszyscy wiedzą, że to ona zrywa umowę”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.