Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, October 21, 2020

Trump chce większy pakiet pomocy na koronawirusa niż propozycja Pelosi


 Prezydent Trump powiedział we wtorek, że poprze pakiet pomocy koronawirusa z jeszcze wyższą ceną niż propozycja Demokratów o wartości 2,2 bln dolarów, obie partie spieszą się, aby dostarczyć pomoc Amerykanom przed listopadowymi wyborami.

„Pozwólcie, że wyjaśnię” - powiedział Trump podczas wywiadu w Fox & Friends. „Chcę to pójść jeszcze dalej niż Demokraci. Nie każdy Republikanin się z tym zgadza, ale tak będzie. Chcę to zrobić, bo te pieniądze trafiają do ludzi, którzy nie zasłużyli na to, co im się przydarzyło”.

„Wolałbym pójść jeszcze dalej niż ta liczba, ale zobaczymy” - dodał. „{Nancy Pelosi] nie chce nic robić przed wyborami, ponieważ uważa, że to jej pomaga. Myślę, że to nam pomaga, ponieważ wszyscy wiedzą, że to ona zrywa umowę”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.