On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Tuesday, October 27, 2020

Demokraci mówią, że Republikanie pożałują zatwierdzenia A. C. Barrett


 Wkrótce po tym, jak Amy Coney Barrett została potwierdzona w Sądzie Najwyższym Stanów Zjednoczonych w poniedziałek, Demokraci ostrzegli Republikanów, że będą żałować swojej decyzji o przeprowadzeniu głosowania tak blisko wyborów.

„Republikańska większość niszczy swoją wiarygodność ... Następnym razem, gdy Amerykanie dadzą Demokratom większość w tej izbie, stracicie prawo do mówienia nam, jak rządzić tą większością” - powiedział przewodniczący mniejszości w Senacie Chuck Schumer, Demokrata z Nowego Jorku.

„Moi koledzy mogą tego żałować znacznie dłużej, niż im się wydaje” - dodał. 

Nominowani kiedyś potrzebowali 60 głosów, na zatwierdzenie, ale senator Mitch McConnell zmienił standard w 2017 roku, aby umożliwić zwykłą większość. Posunięcie to pozwoliło na potwierdzenie dwóch poprzednich nominowanych prezydenta Trumpa, sędziów Neila Gorsucha i Bretta Kavanaugha. 

Były przywódca większości Demokratów w Senacie, Harry Reid, z Nevady, po raz pierwszy wyeliminował próg 60 głosów w 2013 r., Aby przezwyciężyć opór Republikanów w sprawie nominacji sędziów wskazanych przez prezydenta Obame do niższych sądów i władzy wykonawczej. 

To wtedy, w 2013 roku, McConnell, po tym, jak Izba Kontrolowana przez Demokratów zniosła próg 60 głosów powiedział: „Będziesz tego żałował i możesz tego żałować znacznie wcześniej niż myślisz”.

Wygląda na to, także teraz Demokraci właśnie tego pożałowali.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.