Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, October 1, 2020

Druga runda czeków w nowej ustawie o pomocy koronawirusowej


 Sekretarz skarbu USA Steven Mnuchin powiedział, że Republikanie i Demokraci zgodzili się na włączenie kolejnej rundy bezpośrednich wypłat dla amerykańskich gospodarstw domowych w potencjalnym pakiecie pomocy na koronawirusa.

Mnuchin powiedział w wywiadzie dla Fox Business, że pakiet będzie obejmował drugą rundę płatności „podobnych” do tych przyznawanych na mocy poprzedniej ustawy CARES. Oznacza to, że jeśli zakwalifikowałeś się do czeku po raz pierwszy, to prawdopodobnie dostaniesz drugą płatność.

Głosowanie nad pakietem pomocowym w wysokości 2,2 biliona dolarów zostało odłożone. Mnuchin powiedział, że Republikanie nie byliby gotowi zatwierdzić pakietu z tak wysoką ceną. Oczywiście znowu nie wiemy co jeszcze jest w pakiecie co tak wysoko winduje cenę.

Prezydent Trump poinstruował Republikanów, aby wyszli z pierwotnego punktu negocjacyjnego w wysokości 1 biliona dolarów - i zasugerował, że omawiana liczba powinna być gdzieś w „sąsiedztwie” 1,5 biliona dolarów.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.