78 years ago, an uprising broke out in Warsaw on the orders of the Commander-in-Chief of the Home Army, Gen. Tadeusz Komorowski "Bor". For 63 days, the insurgents waged a heroic and lonely fight with the German army

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, October 26, 2020

Głosowanie w sprawie zatwierdzenia Barrett do Sądu Najwyższego dziś wieczorem


 W Senacie Demokraci zabierali głos w niedzielę wieczorem i w poniedziałek rano, potępiając Republikanów za posunięcie się naprzód z nominacją Barretta tak blisko wyborów prezydenckich i w środku pandemii.

Republikanie powiedzieli, że po prostu podążają za precedensem - w zdecydowanej większości przypadków kandydaci do Sądu Najwyższego w roku wyborczym na prezydenta z tej samej partii, która kontroluje Senat, są potwierdzani, podczas gdy ci nominowani w ramach podzielonego rządu nie. Ale nigdy nie było sędziów Sądu Najwyższego zatwierdzonych tak blisko wyborów prezydenckich.

30-godzinna debata Senatu na temat Barrett wygaśnie około 19:26. W poniedziałek, czyli wtedy Senat będzie mógł przeprowadzić ostateczne głosowanie w sprawie jej potwierdzenia. Głosowanie to prawdopodobnie zakończy się - i Barrett zostanie zatwierdzona - około 20:00.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.