Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, October 6, 2020

Pelosi, Mnuchin targują się o cenę pakietu stymulującego koronawirusa, w poniedziałek rozmawiali przez godzinę


 Kontynuacja negocjacji w sprawie potencjalnego pakietu stymulującego koronawirusa nie przyniosła rezultatu w poniedziałek. Przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi, D-Kalifornia i sekretarz skarbu USA Steven Mnuchin przygotowują się do dodatkowych dyskusji w tym tygodniu. 

Rzecznik Pelosi powiedział na Twitterze, że House Speaker i Mnuchin spędzili godzinę przy telefonie w poniedziałek i rozmawiali o uzasadnieniu różnych kwot wydatków, przygotowując się do rozmów we wtorek.

Przedstawiciel Mark Green, R-Tennesy, powiedział w wywiadzie dla FOX Business w poniedziałek, że prawodawcy są „bardzo blisko” osiągnięcia porozumienia, dodając, że trwają „taktyczne manewry”.

Green powiedział FOX Business, że obawy Republikanów dotyczące wydatków koncentrują się wokół faktu, że nadal są miliardy dolarów, które pozostają niewydane w ramach przepisów CARES Act.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.