Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, October 6, 2020

Trump wzywa Amerykanów, aby nie bali się COVID. Biden zdystansował się od socjalistów


 W poniedziałek wieczorem prezydent Trump został zwolniony ze szpitala wojskowego, Walter Reed National Military Medical Center, i wrócił do Białego Domu.

Ubrany w granatowy garnitur i krawat, z maską na twarzy, Trump sam wyszedł z Walter Reed. Wychodząc wyciągnął kciuki w stronę prasy i wsiadł do czarnego SUV-a, aby udać się do Marine One.

„Nie bójcie się Covid” - napisał na Twitterze prezydent. „Nie pozwólcie, by zdominowało to Wasze życie. Pod rządami administracji Trumpa opracowaliśmy naprawdę świetne leki i wiedzę”. Dodał: „Czuję się lepiej niż 20 lat temu!”


Joe Biden próbuje zdobyć glosy umiarkowanych Demokratów. Rozmowy typu "Town Hall" w NBC News w poniedziałkowy wieczór powiedział publiczności, że jest daleki od bycia socjalistą i przypomniał im, że pokonał jednego w prawyborach. Biden miał na myśli Sandersa który teraz go popiera, także finansowo.

To moze nie przypaść do gustu tym co popierają Sandersa i od których moze zależeć to czy Biden wygra czy nie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.