On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Tuesday, October 6, 2020

Trump wzywa Amerykanów, aby nie bali się COVID. Biden zdystansował się od socjalistów


 W poniedziałek wieczorem prezydent Trump został zwolniony ze szpitala wojskowego, Walter Reed National Military Medical Center, i wrócił do Białego Domu.

Ubrany w granatowy garnitur i krawat, z maską na twarzy, Trump sam wyszedł z Walter Reed. Wychodząc wyciągnął kciuki w stronę prasy i wsiadł do czarnego SUV-a, aby udać się do Marine One.

„Nie bójcie się Covid” - napisał na Twitterze prezydent. „Nie pozwólcie, by zdominowało to Wasze życie. Pod rządami administracji Trumpa opracowaliśmy naprawdę świetne leki i wiedzę”. Dodał: „Czuję się lepiej niż 20 lat temu!”


Joe Biden próbuje zdobyć glosy umiarkowanych Demokratów. Rozmowy typu "Town Hall" w NBC News w poniedziałkowy wieczór powiedział publiczności, że jest daleki od bycia socjalistą i przypomniał im, że pokonał jednego w prawyborach. Biden miał na myśli Sandersa który teraz go popiera, także finansowo.

To moze nie przypaść do gustu tym co popierają Sandersa i od których moze zależeć to czy Biden wygra czy nie.