Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, October 15, 2020

Pogarda Bidena dla Polaków nie uszła uwadze także w Ameryce

"Przestaliśmy pojawiać się w Polsko-Amerykańskim klubie. Przestaliśmy pojawiać się tam i wszyscy poszliśmy do was, naprawdę mądrych ludzi."

 Artykuł Toma Zodaka, Joe Biden's Polish Joke, który zacytował powyższe słowa sprawił, że coś zagotowało się we mnie. A ukazał się już w dwóch publikacjach amerykańskich, "Intellectual Takeout" i "Chronicle". Mam nadzieje, że dotrze on do jak największej liczby Polaków i, że będą o tym pamiętali głosując na prezydenta USA. 

Możliwe, że to właśnie dlatego Demokratom i CNN tak bardzo zależy na tym aby Amerykanie glosowali na trzy tygodnie przed właściwymi wyborami bo wszyscy wiedzą, że Biden znowu coś chlapnie. Coś na tyle głupiego, że wywoła nawet międzynarodowy skandal a już nawet próbował to właśnie z Polską. 

(Dodane) Wywiad Bidena został opublikowany 15 stycznia czyli, że potrzeba było 9 miesięcy aby ktoś przebrnął przez cały wywiad aby znaleźć ten obraźliwy paragraf (jest prawie na końcu wywiadu). Innymi słowy, Biden wcale nie jest tak popularny jak nam się wmawia.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.