On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Sunday, November 22, 2020

Amerykanie znowu wykupują papier toaletowy, zbliża się lockdown


 Stany wprowadzają godziny policyjne i zamknięcia w związku z pogłębianiem się pandemii COVID-19. Pełny lockdown już blisko. Tym bardziej, że Biden już zapowiedział, że jest na to otwarty, a nawet w 100-u procentach to popiera.

Sklepy z papierem toaletowym znów się opróżniają, ponieważ godziny policyjne i przestoje związane z COVID-19 w stanach od Kalifornii po Nowy Jork powodują, że znużeni pandemią kupujący zaczynają nową walkę o podstawowe produkty.

Od piątkowego popołudnia 22 stany (niektóre takie jak Connecticut, ukradkiem) nałożyły ograniczenia, mające na celu zmniejszenie rozprzestrzeniania się wirusa - co wywołało nową rundę paniki podczas zakupów i ograniczenia zakupów od sprzedawców detalicznych, w tym Target, Walmart i Costco, największych w kraju sieci supermarketów.