Monday, November 9, 2020

Czy Trump ma asa w rękawie? Ludzie Trumpa obiecują więcej pozwów sądowych


 Ludzie Trumpa obiecują więcej pozwów sądowych mimo, że wszystko wskazuje na to, że wynik się nie zmieni. Chyba, że ... Trump wie cos czego my nie wiemy.

Rudy Giuliani, były major Nowego Jorku a teraz osobisty prawnik Trumpa, oszacował, że do końca tygodnia jego zespół będzie miał cztery lub pięć procesów sądowych w sprawie rzekomych oszustw wyborczych w stanach, które zadecydują o wyniku, i powiedział, że Trump miał rację nie ustępując w niedzielę.

„Naprawdę byłoby źle dla niego w tym momencie, źle by było, gdyby uznał przegraną. Istnieją mocne dowody na to, że w co najmniej trzech lub czterech stanach a prawdopodobnie w 10. że były to wybory skradzione. Innymi słowy, były one oparte na fałszywych głosach. Teraz nie można pozwolić, aby te wybory przeszły do historii bez kwestionowania tego" - powiedział Giuliani w wywiadzie dla „Sunday Morning Futures."

Giuliani powiedział, że jego zespół może mieć wystarczająco dużo dowodów, aby „zmienić Pensylwanię”, twierdząc, że setki tysięcy głosów były „całkowicie nieważne”. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.