Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, November 3, 2020

Fox News: BLM od miesięcy szykowało się do wywołania niepokojów po wyborach


 Grupy kierowane przez Black Lives Matter i Shutdown DC prowadziły szkolenia dla demonstrantów protestujących w dniu wyborów - i najwyraźniej planują wydarzenie na dużą skalę po drugiej stronie ulicy od Białego Domu, które ma przyciągnąć tysiące ludzi.

Kilka dokumentów, które wyciekły i nagrania rozmów na Zoom opisują luźną, ale skoordynowaną sieć aktywistów, którzy starali się mobilizować w całym kraju, zwłaszcza jeśli prezydent Trump wygra reelekcję lub jeśli wyniki wyborów są kwestionowane. Materiały rzekomo wskazują na plany zablokowania budynków federalnych, w tym Białego Domu, i spotkania się z członkami Kongresu na portalach (dworcach, lotniskach) transportu publicznego, kiedy mają ponownie zebrać się w Waszyngtonie po wyborach. Pozorny cel: kontynuowanie niepokojów społecznych od dnia wyborów przynajmniej do końca tego tygodnia - a potencjalnie do inauguracji prezydenta w styczniu.

Biura terenowe FBI zakładają punkty dowodzenia aby koordynować działania w celu usprawnienia komunikacji i zapewnienia bezpieczeństwa wyborów i społeczeństwa, podała agencja w oświadczeniu.

Według strony Shutdown DC tysiące ludzi planuje „rozpocząć kolejny etap wyborów na ulicach”, gromadząc się na Black Lives Matter Plaza w Waszyngtonie o godzinie 16:00 we wtorek (radzimy unikanie tego miejsca).

„Głosy będą nadal napływać, więc to (prawdopodobnie) nie będzie czas, kiedy potrzebujemy zakłócenia, aby zatrzymać zamach stanu. Ale będziemy w dobrym miejscu, aby reagować na wszystko, co może się wydarzyć.”

Aktywiści twierdzą, że chcą zatrzymać zamach stanu (re-elekcje Trumpa) ale ich akcje mówią coś odwrotnego.

BLM i CNN tak podgrzewały atmosferę wokół wyborów od początku pandemii, że w zasadzie wszyscy spodziewają się rozruchów. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.