Wednesday, December 30, 2020

Senator Marco Rubio: Dr Fauci kłamał na temat koronawirusa


 Dzięki maniakalnej obsesji naszych mediów na punkcie prezydenta Trumpa niewielu zwróciło uwagę na ważny wywiad, którego dr Anthony Fauci udzielił w zeszłym tygodniu, w którym przyznał, że wybiórczo okłamał amerykańską opinię publiczną na temat koronawirusa i tego, co jest potrzebne naszemu narodowi aby wyjść z kryzysu. - pisze Marco Rubio dla Fox News.

Historia jest prosta. Przez większą część tego roku dr Fauci i inni naukowcy z naszego establishmentu zdrowia publicznego mówili Amerykanom, że około 60 do 70 procent narodu potrzebowałoby szczepionki, abyśmy mogli osiągnąć odporność stadną i sprawić, że koronawirus nie będzie problemem . 

Ale rozmawiając z The New York Times, dr Fauci przyznał, że wierzy, że rzeczywista liczba jest w rzeczywistości znacznie wyższa - może 75 do 90 procent - i odmówił szczerości, ponieważ czuł, że kraj nie jest gotowy, aby to usłyszeć. Dopiero teraz powiedział, że czuje, że ma swobodę „trochę podeprzeć to”, nie zniechęcając narodu. 


To było tylko wprowadzenie do artykułu senatora Rubio opublikowanego przez Fox News. Wnioski z tego są bardzo ponure. O czym jeszcze kłamali i w dalszym ciągu kłamią "autorytety" od spraw epidemiologicznych i dlaczego media i platformy społecznościowe nie tylko ich wspierają ale wręcz cenzorują glosy tych co myślą inaczej na ten temat, w tym także prezydenta Trumpa?!

Zeby nie być gołosłownym, CNN już robi "fact-checking" (sprawdza fakty) tego co Rubio napisał o doktorze Fauci.