Thursday, December 10, 2020

To już oficjalne. Syn Bidena przyznał, że od 2018 toczy się przeciwko niemu postępowanie


 Szczegóły zostały ujawnione, gdy Biden - 50-letni syn prezydenta elekta Joe Bidena - w środę przyznał, że od 2018 roku toczy się wobec niego postępowanie w biurze prokuratora USA w Delaware w związku z jego „sprawami podatkowymi”.

Według raportu, o którym wiedział chyba cały Senat USA, przygotowanego przez senacką komisję ds. Bezpieczeństwa wewnętrznego i spraw rządowych - zawiera szczegóły dotyczące powiązań młodszego Bidena z Ye Jianmingem, założycielem CEFC China Energy Co. i jego wspólnikiem biznesowym Gongwen Dongiem.

To wszystko wychodzi teraz na jaw bo Demokraci myślą, że mają już nominacje Bidena w kieszeni. Wczoraj był tak zwany "safe harbor day" (dzień bezpiecznej zatoki), dzień do którego muszą być zakończone wszystkie audyty, liczenie głosów i protesty wyborcze. 

Trump ma nadzieje, to jego ostatnia deska ratunku, że sprawie przyjrzy się sąd najwyższy bo wtedy na niektóre dowody będzie musiał zareagować, ale jak na razie większość sądów po prostu odmawia rozpatrywania sprawy i sad najwyższy może też tak zrobić.