77th anniversary of the Warsaw Uprising


 The Warsaw Uprising broke out 77 years ago. Let's pay tribute to its participants by celebrating the whole month of August as a Home Army Month.


Monday, December 28, 2020

Wczoraj wieczorem prezydent Trump podpisał ustawę w sprawie COVID. Dzisiaj głosowanie nad podniesieniem pomocy do 2000 dolarów


 Prezydent Trump podpisał ustawę o uldze w sprawie COVID, aby zapobiec zamknięciu rządu. Rząd był finansowany do 23:59 w poniedziałek. Ale podpis Trumpa oznacza, że rząd jest teraz finansowany do 30 września 2021 r.

Prezydent Trump sprzeciwił się zapisom dotyczącym pomocy zagranicznej, które uznał za „wieprzowinę” w wydatkach w ramach połączonego środka. Wielu Republikanów sprzeciwiało się jakimkolwiek bodźców ekonomicznym. Ale po sporze strony zdecydowały się na czek na 600 dolarów. W zeszłym tygodniu prezydent zażądał płatności bezpośrednich w wysokości 2000 dolarów i odmówił podpisania ustawy.

Wygląda na to, że obietnica Demokratów, że będą dzisiaj glosowali nad podniesieniem wypłaty skłoniła Trumpa do podpisania ustawy.

Okazuje się także, że to była klasyczna "zagrywka" Trumpa który nigdy oficjalnie nie powiedział, że zawetuje ustawę lub że jej nie podpisze. Takie były interpretacje tego co on mówił. Trump podpisał ustawę w ostatnim momencie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.