Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, January 24, 2021

Administracja Bidena prowadzi "czystki" w Głosie Ameryki


 Wraz z innymi radykalnymi zmianami w pierwszych dniach urzędowania prezydent Biden w czwartek szybko usunął ludzi uznawanych za sojuszników Donalda Trumpa z serwisu informacyjnego Voice of America (Głos Ameryki) i jego macierzystej agencji, U.S. Agency for Global Media (USAGM). 

Coś co wzbudza u mnie duże zdumienie bo Głos Ameryki przy najmniej na początku kadencji Trumpa można było łatwo uznać za tube propagandową Demokratów a dziennikarze tego serwisu nie ukrywali nie tylko krytycyzmu ale wręcz niechęci do prezydenta.

Widocznie propaganda dla Demokratów jest ważniejsza niż ktokolwiek mógł podejrzewać. 

---
PS W dalszym ciągu nie my dostępu do FB. :) Różnica jest taka, że FB nawet się już nie kwapi z poinformowaniem o zawieszeniu. Po prostu nie odpowiadają na emaile.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.