Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, January 5, 2021

Biden: zwycięstwo Demokratów w Georgii da nam czeki stymulacyjne warte 2000 dolarów


 W ostatnich momentach kampanii skierowanej do wyborców w Georgii, przed wtorkowymi wyborami do Senatu, prezydent elekt Joe Biden obiecał, że jeśli Demokraci wygrają obydwa wyścigi, Kongres wyśle  czek stymulacyjny do Amerykanów.

„Jeśli wyślesz Jona i Reverend do Waszyngtonu, te czeki na 2000 $ zostanie do was wysłane” - powiedział Biden w poniedziałek podczas kampanii w Atlancie w przeddzień wyborów. - "A jeśli wyślecie senatorów Perdue'a i Loefflera z powrotem do Waszyngtonu, te czeki nigdy do was nie dotrą. To proste. Moc jest dosłownie w waszych rękach.

Proszę nikomu nie powtarzać ale to pachnie szantażem. Teraz wiemy dlaczego te czeki na 2000 dolarów nie przeszły w tamtym tygodniu.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.