On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Tuesday, January 5, 2021

Biden: zwycięstwo Demokratów w Georgii da nam czeki stymulacyjne warte 2000 dolarów


 W ostatnich momentach kampanii skierowanej do wyborców w Georgii, przed wtorkowymi wyborami do Senatu, prezydent elekt Joe Biden obiecał, że jeśli Demokraci wygrają obydwa wyścigi, Kongres wyśle  czek stymulacyjny do Amerykanów.

„Jeśli wyślesz Jona i Reverend do Waszyngtonu, te czeki na 2000 $ zostanie do was wysłane” - powiedział Biden w poniedziałek podczas kampanii w Atlancie w przeddzień wyborów. - "A jeśli wyślecie senatorów Perdue'a i Loefflera z powrotem do Waszyngtonu, te czeki nigdy do was nie dotrą. To proste. Moc jest dosłownie w waszych rękach.

Proszę nikomu nie powtarzać ale to pachnie szantażem. Teraz wiemy dlaczego te czeki na 2000 dolarów nie przeszły w tamtym tygodniu.