Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, January 3, 2021

Dobry tydzień dla Polski, ani jednego negatywnego artykułu o Polsce na Zachodzie

Zdjecie polskiej elektrowni węglowej w Financial Times

 Jak to możliwe? Zaczął się nowy rok i w Zachodniej prasie nie ma jeszcze ani jednego negatywnego artykułu o Polsce? 

Owszem, Deutsche Welle opublikowało artykuł o rosnącym sceptycyzmie wobec szczepionek na Covid-19 wśród polityków i celebrytów (haha ale DW dało się nabrać) oraz "zabobonach i rzucaniu uroków" wśród Polaków (cytuje tutaj pana Sobierajskiego z Wyborczej), ale to wszystko. Innymi słowy to raczej paszkwil o Polsce, Polakach, i polskich celebrytach.

Jedyny artykuł który można uznać za troche negatywny ukazał się w Financial Times o małych szansach Polski na wsparcie budowy elektrowni atomowych ze strony Bidena ze względu na jego wrogość, choc trudno z niego wywnioskować czy chodzi o wrogość wobec Polaków czy wobec energii atomowej, czy obu. Tak naprawdę to artykuł sprawia wrażenie, ze jego autor próbuje naciskać na nowego prezydenta aby ten wycofał się ze wsparcia polskich projektów.

Wygląda na to, że kryzys związany z pandemią uderzył także w polskich celebrytów którzy zamiast pisać bzdury o Polsce pchają się, z innymi "sceptykami", po szczepionki poza kolejnością.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.