On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Monday, February 22, 2021

Nadchodzi następna faza pomocy dla poszkodowanych przez Covid, Demokraci znowu przemycili mnóstwo "kwiatków"


 Znaleźli się w Kongresie ludzie którzy chcą ujawnić nam jakie tym razem "kwiatki" dodali dla swoich lewicowych zwolenników Demokraci. Rzeczy o których Demokraci mieli nadzieje, że się nie dowiemy. 

Do przedłużonego programu wypłat dla bezrobotnych dodano bonus warty 400 dolarów na tydzień w efekcie zniechęcając do szukania zatrudnienia. Ale dodano do tego cos rzadko spotykane, 85 procentowe pokrycie kosztów ubezpieczenia zdrowotnego COBRA dla tych którzy stracili prace ale także dla tych którzy ją porzucili.

Poprzednim razem Planned Parenthood nieuczciwie dostał pieniądze z PPP przeznaczonych dla małych biznesów. Mało kto wie, ale Planned Parenthood to olbrzymia korporacja (zajmująca się aborcją) wspierana przez rząd federalny czyli nas, podatników. Tym razem Planned Parenthood już oficjalnie jest na liście biznesów które taką pomoc otrzymają. 

Oprócz dotychczasowych 110 miliardów dolarów szkoły dostaną następne 130 pomimo faktu, że zawiązki zawodowe nauczycieli konsekwentnie odmawiają powrotu nauczycieli do pracy nie przejmując się ogromnymi konsekwencjami dla tych którymi maja się opiekować. Brak kontaktu z rówieśnikami przyczynił się do 40 procentowego wzrostu samobójstw wśród młodzieży szkolnej.

Związki zawodowe będą teraz traktowane tak jak firmy i otrzymają po 10 milionów pomocy z PPP każdy.

Szkoły wyższe które utrzymują kontakty finansowo-biznesowe z Chinami lub pro-chińskimi organizacjami (czyli agenturami), a nie powinny, także otrzymają pomoc rządową. 

350 miliardów dolarów otrzymają stany (i miasta) rządzone przez Demokratów a które były na skraju bankructwa.

50 milionów dolarów na granty przeznaczone na "environmental justice" (obawiam się że tylko grupy liberalne wiedza co to znaczy).

Lista tych "kwiatków," lub jak kto woli "goodies," jest bardzo długa i zawiera programy o których mało kto słyszał ale wartych dosłownie miliardy dolarów. 

(Możliwe, że po tym poście znowu będziemy mieli kłopoty techniczne związane z dostępem do Facebook-a.)