Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, March 10, 2021

Kryzys na południowej granicy, 100 tysięcy migrantów zatrzymanych w lutym


 Senatorowie wezwali Bidena do działania kilka godzin po tym, jak Fox News poinformował, że nie dająca sobie rady straż graniczna zamknęła trzy punkty kontrolne w Arizonie. Liczba dzieci-migrantów przetrzymywanych w federalnych placówkach granicznych potroiła się do 3250 w ciągu ostatnich dwóch tygodni, a wiele z nich przetrzymywano dłużej niż trzy dni dozwolone przez prawo.

„Ile jeszcze potrzeba administracji Bidena, aby przyznać, że na granicy panuje kryzys?” - senator Ted Cruz napisał na Twitterze.

Biden zmienił szereg polityk imigracyjnych z czasów Trumpa w pierwszych tygodniach swojej administracji. Mimo zmian, jego rzeczniczka prasowa, Jen Psaki, powiedziała, że „większość” ludzi przybywających na granicę jest zawracana.

Źródła w straży granicznej ostrzegły, że decyzja o zamknięciu punktów kontrolnych może osłabić wysiłki przeciwko handlowi ludźmi i umożliwić przemytnikom łatwiejszy dostęp do granicy.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.