KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Wednesday, May 19, 2021

Biden zdradza Polskę i otwiera drogę dla Nord Stream 2 po zablokowaniu Keystone Pipeline w Ameryce


 Administracja Bidena zniesie sankcje nałożone na korporację i dyrektora generalnego nadzorującego budowę rurociągu Nordsteam 2, informuje Fox Business znane źródło.

Jednocześnie oczekuje się, że Departament Stanu prześle Kongresowi 90-dniowy raport zawierający listę podmiotów zaangażowanych w budowę rurociągu, które zasługują na sankcje. Departament Stanu przyzna, że podmiot korporacyjny odpowiedzialny za projekt, Nord Stream 2 AG i jego dyrektor generalny, kumpel Putina i były oficer wywiadu NRD Matthias Warnig, są zaangażowani w działalność podlegającą sankcjom, według Axios, który jako pierwszy podał wiadomość.

Takie zakończenie sprawy było sugerowane już kilka tygodni temu i sygnalizuje, że Stany Zjednoczone nie są skłonne poświęcić swoich dobrych stosunków z Niemcami w sprawie rurociągu. W lutym Biden zamroził również plan byłego prezydenta Trumpa, dotyczący wycofania wojsk amerykańskich z Niemiec.

Nord Stream 2 będzie przesyłać rosyjski gaz do Niemiec rurociągiem pod dnem Bałtyku. Nowy rurociąg podwoi ilość gazu ziemnego przesyłanego przez Rosję bezpośrednio do Europy i da Putinowi ogromne zwycięstwo geopolityczne.

Jeśli Trump był człowiekiem Putina to kim lub czym jest Biden? I jak daleko nowy prezydent cofnie się przed żądaniami Rosji i Niemiec?


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.