On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Wednesday, May 12, 2021

Kryzys paliwowy związany z atakiem hakerów nie dotarł jeszcze do Connecticut ale ceny już rosną


Nie widać jeszcze aby kierowcy w Connecticut panicznie kupowali benzyne w związku z ograniczeniem dostaw jak to ma miejsce ze stanami na południe od nas ale ceny powoli zaczynają rosnąć. Zbliża się Memorial Day gdzie tradycyjnie dalsze podróże osiągają zenitu i jeśli władze nie znajdą rozwiązania będziemy w bardzo zlej sytuacji.

Co ciekawe nikt w mediach nie podejmuje dyskusji czy w obliczu tego typu sytuacji zakazywanie  przez rząd Bidena budowania nowych rurociągów z Kanady i zamykanie istniejących ma sens. Trudno nie dostrzec, ze słuchanie radykalnych działaczy ekologicznych to po prostu głupota i że przez to coraz częściej możemy być przyparci do muru. 

Oczywiście fakt, że duża firma od której zależą dostawy do całego wschodniego wybrzeża używa stara  wersje oprogramowani to wręcz skandal.