77th anniversary of the Warsaw Uprising


 The Warsaw Uprising broke out 77 years ago. Let's pay tribute to its participants by celebrating the whole month of August as a Home Army Month.


Saturday, June 12, 2021

Administracja Bidena rozwiązała VOICE, biuro utworzone przez Trumpa do zgłaszania przestępstw popełnianych przez (nie legalnych) imigrantów


Administracja Bidena zdemontowała i zastąpiła urząd VOICE utworzony podczas prezydentury Trumpa, aby pomagać ofiarom przestępstw popełnionych przez imigrantów. Przez lata słyszało się o wypadkach drogowych z ofiarami śmiertelnymi gdzie winni ze względu na swój nie uregulowany status albo unikali kary, albo byli deportowani tylko po to aby po kilku tygodniach powrócić do USA. Tak samo było w cięższych sprawach kryminalnych w tym także z udziałem członków najbardziej okrutnych gangów z Ameryki Południowej.

VOICE „zostało stworzone, aby uznać i służyć potrzebom ofiar, i ich rodzin, które zostały dotknięte przestępstwami popełnionymi przez osoby podlegające jurysdykcji śledczej ICE (Urzędu Imigracyjnego)” – mówi na swojej stronie internetowej Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Obecna administracja twierdzi, że planuje zastąpić VOICE bardziej "inkluzywnym," kompleksowym i integracyjnym systemem wsparcia ofiar.” 

„Udzielanie pomocy najsłabszym ludziom jest podstawową wartością amerykańską. Wszyscy ludzie, niezależnie od statusu imigracyjnego, powinni mieć dostęp do usług dla ofiar bez obaw”.

Innymi słowy teraz to (nie legalni) imigranci będą ofiarami, nikt inny.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.