Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, June 28, 2021

Amerykanie szybciej opuszczają listy bezrobotnych w stanach odcinających zasiłki


 Liczba osób otrzymujących zasiłek dla bezrobotnych spada w szybszym tempie w Missouri i 21 innych stanach, które anulowały zwiększone i rozszerzone płatności w tym miesiącu, co sugeruje, że zakończenie pomocy może skłonić więcej osób do podjęcia pracy.

Federalne ustawy o pomocy na wypadek pandemii zwiększyły zasiłki dla bezrobotnych o 300 dolarów tygodniowo na osobę i przedłużyły te płatności nawet o 18 miesięcy, znacznie dłużej niż typowe 26 tygodni. Zasiłki mają wygasnąć na początku września, ale stany mogą zrezygnować przed tym terminem i to ma miejsce.

Gubernator stanu Missouri Mike Parson powiedział, że zasiłki były pomocne podczas szczytu pandemii, ale ich kontynuacja „pogorszyła problemy dotyczące siły roboczej, z którymi się borykamy”.

Missouri odcięło płatności 12 czerwca, dołączając do trzech innych stanów które jako pierwsze tak zrobiły.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.