Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Sunday, June 27, 2021

Biden zmienia zdanie w sprawie podpisania ponadpartyjnej ustawy o infrastrukturze: „W pełni to popieram”


 Prezydent Joe Biden w sobotę wycofał się z wcześniejszych uwag, jakie wygłosił na temat podpisania pakietu infrastrukturalnego o wartości prawie 1 biliona dolarów i potwierdził, że w pełni to poprze.

„Najważniejsze jest to, że dałem słowo, aby poprzeć plan infrastruktury i to właśnie zamierzam zrobić” – powiedział Biden w sobotnim oświadczeniu. „Zamierzam energicznie kontynuować realizację tego planu, na który Demokraci i Republikanie zgodzili się w czwartek”.

Prezydent zdziwił wszystkich w tym tygodniu po tym, jak on i grupa 21 senatorów osiągnęli kompromis w wysokości 953 miliardów dolarów na modernizację amerykańskiej infrastruktury, ale potem powiedział, że nie podpisze ustawy, jeśli Kongres nie uchwali również szerszego pakietu wydatków Demokratów. 

„Jeśli to jedyna rzecz, która do mnie przychodzi, nie podpisuję tego” – powiedział Biden dziennikarzom o ponadpartyjnej umowie infrastrukturalnej. „Jest w tandemie”.

Zdając sobie sprawę, że rozwścieczył senatorów, którzy negocjowali ponadpartyjną umowę, Biden poświęcił bardzo duzo czasu na telefonowanie do członków Kongresu, aby naprawić sytuacje, donosi Politico. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.