77th anniversary of the Warsaw Uprising


 The Warsaw Uprising broke out 77 years ago. Let's pay tribute to its participants by celebrating the whole month of August as a Home Army Month.


Sunday, June 27, 2021

Biden zmienia zdanie w sprawie podpisania ponadpartyjnej ustawy o infrastrukturze: „W pełni to popieram”


 Prezydent Joe Biden w sobotę wycofał się z wcześniejszych uwag, jakie wygłosił na temat podpisania pakietu infrastrukturalnego o wartości prawie 1 biliona dolarów i potwierdził, że w pełni to poprze.

„Najważniejsze jest to, że dałem słowo, aby poprzeć plan infrastruktury i to właśnie zamierzam zrobić” – powiedział Biden w sobotnim oświadczeniu. „Zamierzam energicznie kontynuować realizację tego planu, na który Demokraci i Republikanie zgodzili się w czwartek”.

Prezydent zdziwił wszystkich w tym tygodniu po tym, jak on i grupa 21 senatorów osiągnęli kompromis w wysokości 953 miliardów dolarów na modernizację amerykańskiej infrastruktury, ale potem powiedział, że nie podpisze ustawy, jeśli Kongres nie uchwali również szerszego pakietu wydatków Demokratów. 

„Jeśli to jedyna rzecz, która do mnie przychodzi, nie podpisuję tego” – powiedział Biden dziennikarzom o ponadpartyjnej umowie infrastrukturalnej. „Jest w tandemie”.

Zdając sobie sprawę, że rozwścieczył senatorów, którzy negocjowali ponadpartyjną umowę, Biden poświęcił bardzo duzo czasu na telefonowanie do członków Kongresu, aby naprawić sytuacje, donosi Politico. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.