Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Tuesday, June 22, 2021

Lewica dąży do zamknięcia kolejnego rurociągu, ale rdzenni amerykańscy liderzy biznesu bronią budowy

Budowa rurociągu

 Matt Gordon, wiceprezes rodzinnej firmy budowlanej w Mahnomen w Minnesocie i członek plemienia White Earth Nation, był zaniepokojony, gdy protestujący przeciwko rurociągowi – niektórzy twierdzili, że wypowiadają się w imieniu rdzennych Amerykanów – zdewastowali sprzęt jego firmy.

Gordon Construction należy do rodzimych firm, które zawarły kontrakty z kanadyjską firmą energetyczną Enbridge na budowę 3 linii, rurociągu transportującego ropę z Kanady do Stanów Zjednoczonych. Jednak aktywiści klimatyczni – ośmieleni zatrzymaniem rurociągu Keystone XL – wzięli sobie tą linie na celownik.

Według Enbridge na początku tego miesiąca setki aktywistów zjechało na plac budowy, a wielu z nich zdewastowało sprzęt budowlany, włamało się do przyczep budowlanych, uszkodziło zabezpieczenia środowiskowe mające na celu kontrolę erozji i próbowało uwięzić pracowników podczas zajmowania placu budowy.

"Nasi przeciwnicy zasłaniają się rdzennymi Amerykanami. Ale większość protestujących to biali. 3 Linia przyniosła indiańskim rezerwatom miliony dolarów," powiedział Gordon.

Według Enbridge, ponad 500 rdzennych Amerykanów jest częścią siły roboczej Line 3, a projekt może przynieść korzyści małym firmom należącym do rdzennych Amerykanów w regionie, z łącznie 5200 miejscami pracy w budownictwie.

To jest najlepszy przykład tego, że Lewica tak bardzo chce bronić "maluczkich", że jest skłonna zniszczyć ich male biznesy lub biznesy które dają im prace a chroni duże korporacje które dają granty na udowadnianie wyższości socjalizmu nad wszystkim innym. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.