On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Friday, July 9, 2021

Chór gejowski z San Francisco spotyka się z reakcją na wideo „Przychodzimy po twoje dzieci”

Twitter - SF Gay Men's Chorus

 Chór gejowski z San Francisco spotkał się w tym tygodniu z falą ostrej krytyki po opublikowaniu wideo, w którym śpiewali o indoktrynowaniu dzieci, aby bardziej interesowały się „uczciwością” i „sprawiedliwością”. Chór przedstawia teraz to wideo go jako ironiczny humor o lękach otaczających dzieci i „agendzie gejów”.

Problem polega jednak w słowach ich piosenki: „Myślisz, że skorumpujemy twoje dzieci, jeśli nasz program pozostanie niekontrolowany” – śpiewa jeden z członków chóru. "Zabawne, tylko ten jeden raz, masz rację."

"Nawrócimy twoje dzieci. Dzieje się to po trochu. Cicho i subtelnie. I ledwo to zauważysz. Możesz trzymać je z dala od dyskotek. Ostrzegaj o San Francisco. Każ im nosić plisowane spodnie. Nie obchodzi nas to. nawrócimy wasze dzieci. Sprawimy, że będą tolerancyjne i sprawiedliwe."

„Nawrócimy wasze dzieci. Ktoś musi ich nauczyć nie nienawidzić. Przychodzimy po nich. Przychodzimy po wasze dzieci. Przychodzimy po nie. Przychodzimy po wasze dzieci." 

Hmm.

.Oto jak teraz tłumaczą całą sytuację:

„Skrajnie prawicowe konserwatywne media znalazły nasz film „Przesłanie…” i wzięły go za swoją sprawę… Wyrwały teksty z kontekstu, aby wesprzeć narrację, która odpowiada ich nietolerancyjnym i nienawistnym potrzebom” – czytamy w komunikacie.

Grupa broniła się również, stwierdzając: „Po dziesięcioleciach indoktrynacji dzieci i nauczania ich nietolerancji wobec każdego, kto jest „inny”, przed używaniem Biblii jako broni w terapii naprawczej, nadeszła nasza kolej. nauczanie, szerzenie przesłania miłości, tolerancji i świętowania poprzez naszą muzykę”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.