Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, July 9, 2021

Chór gejowski z San Francisco spotyka się z reakcją na wideo „Przychodzimy po twoje dzieci”

Twitter - SF Gay Men's Chorus

 Chór gejowski z San Francisco spotkał się w tym tygodniu z falą ostrej krytyki po opublikowaniu wideo, w którym śpiewali o indoktrynowaniu dzieci, aby bardziej interesowały się „uczciwością” i „sprawiedliwością”. Chór przedstawia teraz to wideo go jako ironiczny humor o lękach otaczających dzieci i „agendzie gejów”.

Problem polega jednak w słowach ich piosenki: „Myślisz, że skorumpujemy twoje dzieci, jeśli nasz program pozostanie niekontrolowany” – śpiewa jeden z członków chóru. "Zabawne, tylko ten jeden raz, masz rację."

"Nawrócimy twoje dzieci. Dzieje się to po trochu. Cicho i subtelnie. I ledwo to zauważysz. Możesz trzymać je z dala od dyskotek. Ostrzegaj o San Francisco. Każ im nosić plisowane spodnie. Nie obchodzi nas to. nawrócimy wasze dzieci. Sprawimy, że będą tolerancyjne i sprawiedliwe."

„Nawrócimy wasze dzieci. Ktoś musi ich nauczyć nie nienawidzić. Przychodzimy po nich. Przychodzimy po wasze dzieci. Przychodzimy po nie. Przychodzimy po wasze dzieci." 

Hmm.

.Oto jak teraz tłumaczą całą sytuację:

„Skrajnie prawicowe konserwatywne media znalazły nasz film „Przesłanie…” i wzięły go za swoją sprawę… Wyrwały teksty z kontekstu, aby wesprzeć narrację, która odpowiada ich nietolerancyjnym i nienawistnym potrzebom” – czytamy w komunikacie.

Grupa broniła się również, stwierdzając: „Po dziesięcioleciach indoktrynacji dzieci i nauczania ich nietolerancji wobec każdego, kto jest „inny”, przed używaniem Biblii jako broni w terapii naprawczej, nadeszła nasza kolej. nauczanie, szerzenie przesłania miłości, tolerancji i świętowania poprzez naszą muzykę”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.