On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Monday, July 5, 2021

Demokraci promujący „Defund the Police” stosują desperackie chwyty, by uniknąć winy za wzrost przestępczości


 Wszyscy wiemy, ze to Demokraci i lewicowi aktywiści z BLM promowali „Defund the Police” czyli odebranie policji pieniędzy z ich budżetów. Teraz rzeczniczka prasowa prezydenta Bidena, Jen Psaki, oskarżyła Republikanów o odbieranie pieniędzy policji.

Reporter Fox News, Peter Doocy, zapytał Psaki o oświadczenie starszego doradcy prezydenta Bidena, Cedrica Richmonda, że Republikanie pozbawili policję funduszy, nie głosując za przyjęciem amerykańskiego planu ratunkowego. Psaki broniła Richmonda potwierdzając że to Republikanie, a nie Demokraci, pozbawili policję środków finansowych.

Fakty mówią co innego.

Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio zeszłego lata zobowiązał się obciąć budżet nowojorskiej policji o 1 miliard, i Nowy Jork uchwalił nowy budżet, który rzeczywiście obniżył budżet departamentu policji o 1 miliard dolarów. Teraz de Blasio zdając sobie sprawę, jak zła była ta decyzja pracuje nad jej odwróceniem.

Kierowane przez demokratów rady miejskie w całym kraju głosowały za wycofaniem środków z policji. W zeszłym roku rada miejska Los Angeles obniżyła budżet policji o 150 milionów dolarów, Portland  obniżył budżet policji o 15 milionów, Minneapolis obcięło 8 milionów dolarów z budżetu policji, a Seattle obniżyło budżet policji o 18%.

Teraz miasta kierowane przez Demokratów mają tego skutki – wskaźniki przestępczości gwałtownie rosną. New York Times doniósł, że w zeszłym roku liczba zabójstw w Los Angeles wzrosła o 36 proc., w Portland o ponad 82 proc., w Minneapolis o prawie 72 proc, a w Nowym Jorku o 50 procent.

Wstępne dane pokazują, że w dużych miastach USA w 2020 roku było o 4000 więcej morderstw niż w 2019 roku. 4000 ludzi straciło życie przez polityczne decyzje Demokratów.

Trudno się dziwić, że teraz Demokraci udają, że to nie ich wina.