Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Monday, July 5, 2021

Demokraci promujący „Defund the Police” stosują desperackie chwyty, by uniknąć winy za wzrost przestępczości


 Wszyscy wiemy, ze to Demokraci i lewicowi aktywiści z BLM promowali „Defund the Police” czyli odebranie policji pieniędzy z ich budżetów. Teraz rzeczniczka prasowa prezydenta Bidena, Jen Psaki, oskarżyła Republikanów o odbieranie pieniędzy policji.

Reporter Fox News, Peter Doocy, zapytał Psaki o oświadczenie starszego doradcy prezydenta Bidena, Cedrica Richmonda, że Republikanie pozbawili policję funduszy, nie głosując za przyjęciem amerykańskiego planu ratunkowego. Psaki broniła Richmonda potwierdzając że to Republikanie, a nie Demokraci, pozbawili policję środków finansowych.

Fakty mówią co innego.

Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio zeszłego lata zobowiązał się obciąć budżet nowojorskiej policji o 1 miliard, i Nowy Jork uchwalił nowy budżet, który rzeczywiście obniżył budżet departamentu policji o 1 miliard dolarów. Teraz de Blasio zdając sobie sprawę, jak zła była ta decyzja pracuje nad jej odwróceniem.

Kierowane przez demokratów rady miejskie w całym kraju głosowały za wycofaniem środków z policji. W zeszłym roku rada miejska Los Angeles obniżyła budżet policji o 150 milionów dolarów, Portland  obniżył budżet policji o 15 milionów, Minneapolis obcięło 8 milionów dolarów z budżetu policji, a Seattle obniżyło budżet policji o 18%.

Teraz miasta kierowane przez Demokratów mają tego skutki – wskaźniki przestępczości gwałtownie rosną. New York Times doniósł, że w zeszłym roku liczba zabójstw w Los Angeles wzrosła o 36 proc., w Portland o ponad 82 proc., w Minneapolis o prawie 72 proc, a w Nowym Jorku o 50 procent.

Wstępne dane pokazują, że w dużych miastach USA w 2020 roku było o 4000 więcej morderstw niż w 2019 roku. 4000 ludzi straciło życie przez polityczne decyzje Demokratów.

Trudno się dziwić, że teraz Demokraci udają, że to nie ich wina.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.