On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Wednesday, July 28, 2021

Komunikacyjny chaos ws. masek i szczepień. Będziemy musieli nosić maski


 Zgodnie z zapowiedzią CDC (Centrum Kontroli Chorób) administracja nakaże noszenie masek osobom które zostały już zaszczepione. Innymi słowy Amerykanie którym obiecano, że jeśli wezmą szczepionki, mogą wrócić do normalnego życia. Więc miliony, zrobiły to. Teraz dowiedzieli się, że delikatnie mówiąc zostali wprowadzeni w błąd, oszukani. Dostali swoje szczepionki, ale administracja Bidena postanowiła nadal kontrolować, w co się ubierają, gdzie idą i z kim rozmawiają. Dlaczego to robią? 

Czy to znaczy że ze szczepionkami jest coś nie tak? Może nie działają zgodnie z przeznaczeniem? Nie. Administracja zapewnia nas, że szczepionki działają doskonale. To cudowne leki. OK. Dlaczego więc maski? Podczas briefingu w Białym Domu Jen Psaki powiedziała: 

"Ponieważ liderzy zdrowia publicznego w naszej administracji podjęli decyzję na podstawie danych, aby upewnić się, że wszyscy są chronieni, ich bliscy są chronieni, a to dodatkowy krok, biorąc pod uwagę przenośność wirusa."

Innymi słowy: Dlaczego? Dlatego!.

Duże badanie przeprowadzone w tym miesiącu w New England Journal of Medicine wykazało, że szczepionki przeciw COVID zapewniają wysoki poziom ochrony nawet przed nowym wariantem delta wirusa. Tak mówią naukowcy. Jeśli jesteś zaszczepiony, jesteś chroniony, tak twierdzą.

Prezenter na Fox News, Tacker Carlson mówi wprost: "Administracja postanowiła wykorzystać wirusa do scementowania swojej politycznej kontroli nad krajem. Demokraci jechali na COVID do zwycięstwa w listopadzie zeszłego roku, poprzez strach i obwinianie oraz zupełnie nowe metody głosowania. Planują utrzymać władzę w przyszłorocznych wyborach w ten sam sposób – dzieląc Amerykanów na zaszczepionych i nieszczepionych."

Jest ogromna zaleta w twierdzeniu, że tylko Republikanie kwestionują szczepionki, a pandemia jest ich winą. Konserwatyści są powodem, dla którego ludzie umierają.

W ciągu kilku miesięcy, odkąd Biden powiedział to, ponad sto milionów Amerykanów zostało zaszczepionych przeciwko COVID. Można by pomyśleć, że administracja będzie świętować zwycięstwo. Ale oni tego nie robią. Prawie wcale. Wydają się bardziej źli i bardziej wymagający niż kiedykolwiek. Bardziej zdeterminowani, by wyróżnić Amerykanów na podstawie ich stanu zdrowia i potępić ich. Na moment nie przychodzi im do głowy, że mogą być ludzie którzy z pewnych względów, zwłaszcza zdrowotnych, nie mogą przyjąć szczepionki. 

Trudno zrozumieć dlaczego nowa administracja z pomocą wielkich mediów sama wprowadza informacyjny chaos w tej sprawie. Czy w tym szaleństwie jest metoda?

PS. Gdyby ktoś pytał. Sama próba zrobienia postu na ten temat na Facebook uruchamia notatkę abys się dobrze zastanowił/zastanowiła na tym :(

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.