Saturday, September 25, 2021

Administracja Bidena nie słucha "nauki" i chce zmusić wszystkich Amerykanów do 3-go szczepienia


 W zeszłym miesiącu administracja Bidena ogłosiła plan podania dodatkowych szczepionek przeciw COVID – tak zwanych boosterów – milionom Amerykanów. Ale administracja nigdy nie wyjaśniła, dlaczego było to konieczne lub naukowo uzasadnione. Zamiast tego po prostu zadekretowali, że tak się stanie. Poinformowali nas, że nowe szczepienia zaczną się nie później niż w tym tygodniu, 20 września, czyli właśnie teraz.

W zeszłym tygodniu, w środę, panel ekspertów ds. szczepionek z FDA – rzeczywistych „wiodących urzędników zdrowia publicznego” – wysadził w powietrze cały pomysł w jedno popołudnie. Głosami 16 do 2 stanowczo odrzucili plan Bidena dotyczący większej liczby dawek, to już trzecia, szczepionki.

Ale, tuż po północy w czwartek profesor, którą Biden wyznaczył do kierowania CDC, Rochelle Wolensky, po prostu unieważniła głos panelu FDA. Nie przytoczyła żadnych naukowych podstaw, by przejąć kontrolę nad "rzeczywistymi" naukowcami. Po prostu to zrobiła. I zrobiła to, ponieważ może to zrobić, ponieważ jest u władzy.

Można to nazwać to totalną korupcją zdrowia publicznego przez jedną partię polityczną. Co tak naprawdę dzieje się w Ameryce i na świecie?