KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Thursday, September 23, 2021

Ustawa pojednawcza Demokratów stanowi „egzystencjalne zagrożenie” dla amerykańskiej gospodarki


 Potężna amerykańska Izba Handlowa (U.S. Chamber of Commerce) rozpoczęła w środę kampanię reklamową, wywierającą nacisk na umiarkowanych Demokratów z Izby Reprezentantów, by zagłosowali przeciwko pakietowi pojednawczemu o wartości 3,5 biliona dolarów, ostrzegając, że ustawa stanowi „egzystencjalne zagrożenie” dla ożywienia gospodarki po pandemii.

„Ta ustawa pojednawcza to w rzeczywistości 100 ustaw w jednej, reprezentujących każdą wielką ideę rządu, która nigdy nie miała szans na uchwalenie w Kongresie” – powiedziała w oświadczeniu prezes i dyrektor generalny amerykańskiej Izby Handlowej Suzanne Clark. „Ustawa stanowi egzystencjalne zagrożenie dla kruchego ożywienia gospodarczego Ameryki i przyszłego dobrobytu”.

Demokraci przygotowują pakiet o wartości 3,5 biliona dolarów, który ma radykalnie zwiększyć inwestycje federalne w edukację, opiekę nad dziećmi i płatne urlopy rodzinne, i byłby finansowany z wyższych podatków nakładanych na korporacje i bogatych Amerykanów, Termin bogaty Amerykanin zależy od definicji narzucanej według widzimisię Demokratów. Jutro moze to być każdy w "klasie średniej". Podobno ustawa ma podobno 10 000 stron. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.