On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, October 30, 2021

Burmistrz St. Louis mówiła o problemie przestępczości, gdy w okolicy padły strzały


 Burmistrz St. Louis rozmawiała w piątek z dziennikarzami na ulicy, kiedy przerwał jej przez odgłos pobliskiej strzelaniny.

"Och, czy to nie cudowne?" - Burmistrz Tishaura Jones powiedziała, przerywając na chwilę, zanim kontynuowała to, co mówiła. Później, po wspólnej konferencji prasowej na temat kwestii bezpieczeństwa z burmistrzem Kansas City w stanie Missouri, Jones napisała o incydencie na Twitterze.

„Nie wzdrygam się, gdy rozlegają się strzały; mój syn i ja często zasypiamy przy odgłosach strzałów” – napisała Jones. „Co noc słyszę strzały z broni palnej w mojej okolicy. Jestem pierwszym burmistrzem od ponad 20 lat, urodzonym, wychowanym i nadal mieszkającym w północnym St. Louis, i to niefortunne, tak, słyszałam to, ale nie wzdrygnęłam się, ponieważ myślę, że to część mojego życia ”.

Takich polityków, bez względu na ich przynależność partyjną musimy wspierać.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.