Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, October 30, 2021

Burmistrz St. Louis mówiła o problemie przestępczości, gdy w okolicy padły strzały


 Burmistrz St. Louis rozmawiała w piątek z dziennikarzami na ulicy, kiedy przerwał jej przez odgłos pobliskiej strzelaniny.

"Och, czy to nie cudowne?" - Burmistrz Tishaura Jones powiedziała, przerywając na chwilę, zanim kontynuowała to, co mówiła. Później, po wspólnej konferencji prasowej na temat kwestii bezpieczeństwa z burmistrzem Kansas City w stanie Missouri, Jones napisała o incydencie na Twitterze.

„Nie wzdrygam się, gdy rozlegają się strzały; mój syn i ja często zasypiamy przy odgłosach strzałów” – napisała Jones. „Co noc słyszę strzały z broni palnej w mojej okolicy. Jestem pierwszym burmistrzem od ponad 20 lat, urodzonym, wychowanym i nadal mieszkającym w północnym St. Louis, i to niefortunne, tak, słyszałam to, ale nie wzdrygnęłam się, ponieważ myślę, że to część mojego życia ”.

Takich polityków, bez względu na ich przynależność partyjną musimy wspierać.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.