KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Wednesday, October 6, 2021

Demokraci dążą do „uciszenia rodziców” krytykujących decyzje rad szkolnych nazywając ich „krajowymi terrorystami”

Amerykańska terrorystka, rozgniewana matka

 Przywódca mniejszości w Kongresie, Kevin McCarthy, zaatakował nową politykę Departamentu Sprawiedliwości, mającą na celu rozprawienie się z rzekomymi „groźbami przemocy” wobec urzędników szkolnych, mówiąc, że było to częścią wysiłków Demokratów, aby nałożyć kaganiec rodzicom.

„Ostatnia decyzja prezydenta Bidena jest częścią niepokojącego trendu Partii Demokratycznej, by uciszyć rodziców” – powiedział McCarthy na Twitterze we wtorek. „Powinniśmy zachęcać rodziny do uczestnictwa w naszych szkołach, a nie bezpodstawnie atakować przeciwstawne poglądy, ponieważ grupy lewicowe chcą kontroli nad programami nauczania”.

Kwestią sporną jest nowy wysiłek Departamentu Sprawiedliwości mający na celu zwalczanie rzekomego wzrostu przemocy i gróźb skierowanych do rad szkolnych i innych urzędników szkolnych. Wielu rodziców uczestniczy w spotkaniach w całym kraju, aby wyrazić swoje niezadowolenie z ograniczeń związanych z COVID-19 i wykorzystaniem krytycznej teorii rasowej w programach nauczania.

„Groźby wobec urzędników państwowych są nie tylko nielegalne, ale są sprzeczne z podstawowymi wartościami naszego narodu” – powiedział prokurator generalny Merrick Garland w poniedziałkowym oświadczeniu. „Ci, którzy poświęcają swój czas i energię, aby zapewnić naszym dzieciom odpowiednią edukację w bezpiecznym środowisku, zasługują na to, aby móc wykonywać swoją pracę bez obawy o ich bezpieczeństwo”.

Garland polecił federalnym organom ścigania współpracę ze stanowymi i lokalnymi organami ścigania w celu omówienia „niepokojącego trendu” nękania urzędników szkolnych.

Ale we wtorkowym oświadczeniu McCarthy oskarżył Demokratów, że nowy wysiłek Departamentu Sprawiedliwości jest próbą „uciszenia rodziców przed decydowaniem o edukacji ich własnych dzieci”.

„Widzieliśmy to w zeszłym tygodniu, kiedy kandydat na gubernatora Wirginii, Terry McAuliffe, powiedział, że rodzice nie powinni mieć wpływu na to, czego się uczą ich własne dzieci, a w tym tygodniu a administracja Bidena nazywa rodziców z ich obawami i odmiennymi opiniami 'domorosłymi terrorystami'. - powiedział McCarthy.

Republikanin z Kalifornii stwierdził również, że rodzice powinni być zachęcani do uczestnictwa w systemach szkół publicznych. 

„Rodzice mają podstawowe prawo do legalnego angażowania się w edukację swoich dzieci” – powiedział McCarthy. „Powinniśmy zachęcać rodziny do udziału w naszych systemach szkolnych, a nie bezpodstawnie atakować przeciwstawne poglądy, ponieważ niektórzy urzędnicy liberalnej edukacji i specjalne grupy interesu postrzegają to jako zagrożenie dla władzy, którą chcą mieć nad tym, czego dzieci uczą się w amerykańskich klasach”.


Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.