Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Friday, October 1, 2021

Demokraci odwołali głosowanie w sprawie infrastruktury po utknięciu w negocjacjach, Pelosi obiecała głosowanie „dzisiaj”


 Demokraci w Kongresie w czwartek wieczorem odwołali starania o przekazanie przez Izbę ponadpartyjnej ustawy o infrastrukturze po tym, jak negocjacje w sprawie ich ustawy o pojednaniu utknęły w martwym punkcie, pozostawiając dwa główne elementy agendy gospodarczej prezydenta Bidena w powietrzu.

Dotychczasowe niepowodzenie w uchwaleniu ustawy o infrastrukturze w tym tygodniu – i brak porozumienia co do tego, jak powinna wyglądać ustawa pojednawcza – były poważnymi ciosami dla demokratów w Kongresie i prezydenta. I podkreślają zarówno cienką jak brzytwa większość Demokratów w Kongresie, jak i ich wewnętrzne podziały.

Ale te dwa projekty ustaw jeszcze nie przepadły, a przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi z Kalifornii nadal wyrażała optymizm, opuszczając Kapitol wczesnym rankiem w piątek.

Republikanie i kilku Demokratów uważają, że te dwie ustawy zrujnują Amerykę. A my w dalszym ciągu nie wiemy co naprawdę jest w tych ustawach.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.