Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Thursday, October 21, 2021

Dr Anthony Fauci otrzymuje olbrzymie uposażenie za zapobieganie pandemii, wszystko wskazuje na to, że się do niej przyczynił


 W swoim artykule dla Forbsa Adam Andrzejewski pisze, że doktor Anthony Fauci otrzymuje najwyższe uposażenie ze wszystkich, nawet prezydenta, urzędników federalnych, zarabiając 434 312 dolarów (2020). Fauci jest dyrektorem Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH) i obecnie głównym doradcą medycznym prezydenta.

Fauci zarabia więcej niż prezydent USA (400 000 dolarów) i czterogwiazdkowi generałowie w wojsku (282 000 USD).

Dr Fauci otrzymał dużą podwyżkę płac za swoją działalność badawczą w dziedzinie obrony biologicznej. Innymi słowy, Fauci otrzymał zapłatę za zapobieganie przyszłym pandemiom.

Na podstawie właśnie ujawnionych dokumentów krytycy twierdzą, że Fauci finansował badania, które w rzeczywistości tworzyły w laboratoriach pandemiczne patogeny, które w przypadku wycieku lub wpadnięcia w niepowołane ręce mogły wywołać pandemię, której starali się zapobiec.

Jeśli to prawda to Fauci mógł się bezpośrednio przyczynić do pandemii Covida oraz że kłamał przed Kongresem a to tak samo poważna sprawa jak kłamstwo w sądzie. Senator Rand Paul który w senacie zarzucał Fauciemu kłamstwo mówi, ze mieliśmy szczęście bo wirus Covid-19 ma tylko 1 procentową śmiertelność a laboratoriom Wuhan bawiło się także z wirusami o 50 procentowej śmiertelności czyli mogącymi zakończyć naszą cywilizacje. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.