On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Thursday, October 21, 2021

Dr Anthony Fauci otrzymuje olbrzymie uposażenie za zapobieganie pandemii, wszystko wskazuje na to, że się do niej przyczynił


 W swoim artykule dla Forbsa Adam Andrzejewski pisze, że doktor Anthony Fauci otrzymuje najwyższe uposażenie ze wszystkich, nawet prezydenta, urzędników federalnych, zarabiając 434 312 dolarów (2020). Fauci jest dyrektorem Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH) i obecnie głównym doradcą medycznym prezydenta.

Fauci zarabia więcej niż prezydent USA (400 000 dolarów) i czterogwiazdkowi generałowie w wojsku (282 000 USD).

Dr Fauci otrzymał dużą podwyżkę płac za swoją działalność badawczą w dziedzinie obrony biologicznej. Innymi słowy, Fauci otrzymał zapłatę za zapobieganie przyszłym pandemiom.

Na podstawie właśnie ujawnionych dokumentów krytycy twierdzą, że Fauci finansował badania, które w rzeczywistości tworzyły w laboratoriach pandemiczne patogeny, które w przypadku wycieku lub wpadnięcia w niepowołane ręce mogły wywołać pandemię, której starali się zapobiec.

Jeśli to prawda to Fauci mógł się bezpośrednio przyczynić do pandemii Covida oraz że kłamał przed Kongresem a to tak samo poważna sprawa jak kłamstwo w sądzie. Senator Rand Paul który w senacie zarzucał Fauciemu kłamstwo mówi, ze mieliśmy szczęście bo wirus Covid-19 ma tylko 1 procentową śmiertelność a laboratoriom Wuhan bawiło się także z wirusami o 50 procentowej śmiertelności czyli mogącymi zakończyć naszą cywilizacje. 

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.