Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Saturday, October 9, 2021

Ford ma dosyć Michigan, otwiera fabryki w Kentucky i Tennessee


 Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer znalazła się niedawno w ogniu krytyki po tym, jak Ford ogłosił, że otworzy fabryki pojazdów elektrycznych i akumulatorów w Tennessee i Kentucky, ponieważ Michigan nie spełniało kryteriów dla nowych fabryk firmy.

Kongresmen z Michigan, Tim Walberg, powiedział FOX Business, że decyzja „pozostawia wiele pytań”.

„Dlaczego gubernator nie była świadoma pragnień Forda, aby rozbudować i zbudować fabrykę pojazdów elektrycznych, która zapewniłaby, jak widzimy teraz, ponad 11 000 miejsc pracy?” - zapytał Walberg. „Jak to się stało pod okiem gubernator Whitmer, zwłaszcza w czasach, gdy Michigan, z powodu lockdown… zostało zakwestionowane ekonomicznie i musimy zachęcać ludzi do pozostania w stanie, przybycia do stanu i ekspansji na stan?"

Dyrektor generalny Forda, Jim Farley, przytoczył „unikalne miejsca” w Kentucky i Tennessee, „które były duże, gotowe do pracy i z wieloma innymi zaletami”.

Ford planuje wydać około 250 milionów dolarów w Michigan i dodać 450 miejsc pracy w trzech zakładach tym stanie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.