On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Saturday, October 9, 2021

Ford ma dosyć Michigan, otwiera fabryki w Kentucky i Tennessee


 Gubernator stanu Michigan Gretchen Whitmer znalazła się niedawno w ogniu krytyki po tym, jak Ford ogłosił, że otworzy fabryki pojazdów elektrycznych i akumulatorów w Tennessee i Kentucky, ponieważ Michigan nie spełniało kryteriów dla nowych fabryk firmy.

Kongresmen z Michigan, Tim Walberg, powiedział FOX Business, że decyzja „pozostawia wiele pytań”.

„Dlaczego gubernator nie była świadoma pragnień Forda, aby rozbudować i zbudować fabrykę pojazdów elektrycznych, która zapewniłaby, jak widzimy teraz, ponad 11 000 miejsc pracy?” - zapytał Walberg. „Jak to się stało pod okiem gubernator Whitmer, zwłaszcza w czasach, gdy Michigan, z powodu lockdown… zostało zakwestionowane ekonomicznie i musimy zachęcać ludzi do pozostania w stanie, przybycia do stanu i ekspansji na stan?"

Dyrektor generalny Forda, Jim Farley, przytoczył „unikalne miejsca” w Kentucky i Tennessee, „które były duże, gotowe do pracy i z wieloma innymi zaletami”.

Ford planuje wydać około 250 milionów dolarów w Michigan i dodać 450 miejsc pracy w trzech zakładach tym stanie.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.