Killing Warsaw is now on Audible

The audiobook version of 
Killing Warsaw is now on sale at Audible and Amazon. Learn how much the city of Warsaw and its residents suffered under German Nazi occupation. The city of Warsaw was to disappear to be later reborn as a small German city of Warschau. You will see how the plan was implemented from the first days of the war, through brutal occupation, Ghetto uprising, Warsaw uprising, and final and total destruction. 

Killing Warsaw: The Full True Story of the City That Was to Disappear - US - UK - FR - DE

Wednesday, October 13, 2021

Krytyczna Teoria Ras jest już nauczana nawet w pierwszych klasach

Książki dla małych dzieci: Woke Baby i Gender Queer (płeć queer)

 W zeszłym tygodniu na CNN polityk partii Demokratycznej, Terry McAuliffe, startujący w wyborach na gubernatora stanu Virginii próbował wmówić tym co go słuchali, że kontrowersje wokół krytycznej teorii rasowej (ang. CRT) w szkołach publicznych są „wymyślonym” tematem republikanów, aby „podzielić” wyborców. Powiedział także, że rodzice nie powinni mieć jakiegokolwiek wpływu na to co szkoły uczą. 

Ale jak powiedziała Laura Ingram na Fox News „co jakiś czas wymiana zdań na antenie prześlizguje się przez szczeliny w jednej z innych sieci kablowych, które warto obejrzeć.” I tak się stało wczoraj rano w CNN gdzie puszczono na antenę dyskusje czy rodzice powinni mieć prawo do jakiegokolwiek wpływu na to co szkoły uczą bo do tej pory mieli, ale to szybko zanika.

Rodzic i autorka z Wirginii, Asra Nomani, argumentowała, że szkoły „radykalizują” uczniów krytyczną teorią rasową, często określaną jako program równości i integracji (ang. Diversity Equity & Inclusion – DEI).

„Szkoły powinny uczyć czytania, pisania i arytmetyki” – wyjaśniła w CNN. Pani Nomani przyniosła przykłady książek używanych do nauczania małych dzieci, które wzbudzają zainteresowanie rodziców. Nomani zdefiniowała bezpośrednią korelację w ideach przedstawionych w tych materiałach prowadzących do „niebezpiecznych zasad”.

Laura Ingram: "Wchodzi do dyskusji w obrońca krytycznej teorii rasowej; facet, Kazique Prince, który był określony po prostu jako zatroskany rodzic, ale który faktycznie działa w biznesie „Diversity, Equity and Inclusion” w Austin w Teksasie."

"Ale pieniądze nie kupią logiki. Zamiast obalić dowody pani Nomani potwierdzające trujące skutki programów nauczania CRT, po prostu zacytował Terry'ego McAuliffe'a, mówiącego, że rodzice powinni generalnie przestać się wtrącać – pozostawić edukację ekspertom, prawdopodobnie ekspertom takim jak on."

„To, że pani Nomani jest dobrze wykształcona, a sama należy do mniejszości etnicznej nie ma znaczenia”, powiedziała Ingraham, dodając, że poczucie winy i wstydu z bycia "białym" jest sprzedawane szkołom (także podstawowym i przedszkolom), korporacjom, artystom, sportowcom, a nawet niektórym kościołom.

Przynajmniej teraz ani CNN ani Demokraci nie mogą już kłamać że Krytyczna Teoria Ras jest już wszędzie nauczana.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.