Tuesday, October 26, 2021

Pelosi skarżyła się, że media nie dostatecznie promują planu Demokratów, od niedzieli CNN promuje plan „Build Back Better”


 Czy największa tuba propagandowa partii Demokratycznej, CNN, może jeszcze mocniej promować jej plany? Okazuje się, że tak.

W niedzielę CNN opublikowało analizę zatytułowaną „Nabierz prędkości: jak ustawa wydatków zmieni twoje życie”. Artykuł promował dziesięć „śmiałych pomysłów” zawartych w ustawie i posunął się nawet do stwierdzenia, że ustawa może „nakarmić każde głodne dziecko” w Ameryce i „wyprowadzić dzieci z ubóstwa”. 

Tutaj warto przypomnieć, że Demokraci dają dokładnie te same obietnice od prawie 30 lat i jakoś zawsze są nowe dzieci do nakarmienia i wyprowadzenia z ubóstwa. Nic się nie poprawia. Tylko liderzy tej partii maja coraz większe majątki i przesiadają się z zatruwających powietrze limuzyn na prywatne samoloty.

Ta pozytywna analiza ustawodawstwa Demokratów pojawia się kilka dni po skardze Pelosi, że media mogą „lepiej sprzedawać” ustawodawstwo o wartości bilionów dolarów. 12 października, po tym, jak odnotowano sondaż, w którym tylko 10 procent Amerykanów dokładnie wiedziało, co jest w ustawie, Pelosi obwiniła dziennikarzy za niską liczbę.

Komentator polityczny CNN, Errol Louis, posunął się nawet do porównania planu Build Back Better z New Deal prezydenta Roosevelta z lat 30-ych ubiegłego wieku.

Problem polega jednak na tym, że nawet niektórzy politycy partii Demokratycznej widzą, że ten plan może finansowo zniszczyć Amerykę, mówi się już nawet o hiperinflacji, i dlatego nikt nie chce go promować aby później nie ponieść politycznej odpowiedzialności.