KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format, and all the royalties will go toward Ukraine help relief.

Saturday, December 25, 2021

Wigilijne podróże odbijają się od dna, dwa razy więcej niż rok temu


 Wigilijne podróże lotnicze w tym roku odbiły się od pandemicznych dołków, a w piątek przez punkty kontrolne Administracji Bezpieczeństwa Transportu (TSA) przeszło ponad 1,7 miliona osób –  nieznacznie poniżej szczytów sprzed pandemii w 2019 r.

Ta liczba jest znacznie wyższa niż 846 520 osób, które agencja przekontrolowała 24 grudnia 2020 r.

Odbicie wskazuje, że Amerykanie nie dali się zastraszyć i generalnie lekceważą niebezpieczeństwa związane z nowym wariantem koronawirusa omicron i i podróżują, aby zobaczyć swoje rodziny.

Dzieje się tak pomimo ostrzeżeń ze strony urzędników państwowych i lokalnych dotyczących wariantu omikronu, posuwających się nawet do nawoływania do tego żeby ludzie nie organizowali świątecznych spotkań lub unikali nieszczepionych krewnych.

„Proszę, nie organizuj ani nie bierz udziału w świątecznych przyjęciach w pomieszczeniach, to po prostu zbyt niebezpieczne” – powiedziała w zeszłym tygodniu filadelfijska komisarz ds. zdrowia Cheryl Bettigole.

Niestety, nawet jeśli wirus nie szkodzi znacząco woli Amerykanów do podróżowania, to ma wpływ na same loty. Delta i United Airlines w tym tygodniu odwołały wiele lotów w całym kraju z powodu „wzrostu przypadków COVID ograniczających dostępność załogi”.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.