On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

Monday, January 31, 2022

CEO General Motors, Mary Barra, przejechała się autonomicznym Chevroletem


 Dyrektor generalny General Motors Mary Barra i prezes GM Mark Reuss odwiedzili San Francisco, aby zapoznać się z autonomicznymi pojazdami, opracowywanymi przez spółkę zależną firmy Cruise i przejechać się po mieście w pełni autonomicznymi Chevroletami Bolt, bez nikogo za kierownicą.

W filmie wyprodukowanym przez Cruise pani Barra demonstruje zamówienie samochodu za pośrednictwem aplikacji na smartfonie, a następnie przejażdżkę po mieście.

Gdy samochód odjeżdża, Barra nazywa to doświadczenie „niesamowitym” i mówi, że żałowała, że ma maskę, ponieważ nie mogła przestać się uśmiechać.

Cruise po raz pierwszy zaczął oferować usługę bez kierowcy dla pracowników firmy i niektórych klientów zewnętrznych w listopadzie ubiegłego roku, ale nie uzyskał jeszcze zgody na uruchomienie publicznej usługi komercyjnej. Barra powiedziała, że Cruise zamierza to zrobić w 2022 roku.