On September 1st Poland presented A REPORT ON THE LOSSES SUFFERED BY POLAND AS A RESULT OF GERMAN AGGRESSION AND OCCUPATION DURING WORLD WAR II, 1939-1945. The Report consists of three volumes: Volume A - A collection of studies; Volume B - Photographic documentary; Volume C - List of atrocity sites. The download will start automatically.

KILLING WARSAW


Killing Warsaw is now available in three formats: Kindle (ebook), Paperback, and an Audiobook

GET ONE! - Buy our book in any format today!

Monday, January 3, 2022

Facebook i Twitter wyrzucają tych co myślą inaczej


 Facebook „trwale zablokował” konto reklamowe konserwatywnego wydawcy książek dla dzieci, twierdząc, że książki które opublikował, o sędzi Sądu Najwyższego Amy Coney Barrett, byłym prezydencie Ronaldzie Reaganie i pisarzu Thomasie Sowellu – naruszyły zasady firmy przeciwko „treści  o niskiej jakości lub zakłócające spokój”.

„Zaczęliśmy inwestować w Facebooka cztery miesiące przed wydaniem naszej pierwszej książki” — napisała redaktorka i członkini zarządu Bethany Mandel. „Większość naszego budżetu marketingowego zainwestowaliśmy w platformę, a teraz nasz budżet (pieniądze, które już wydaliśmy), a także nasze aktywa i dane zniknęły. Marketingowo wracamy do punktu wyjścia, finansowo jest to jeszcze bardziej trudne."

Podobnie zachowuje sie Twitter. Kongresmenka Marjorie Taylor Greene, Republikanka z Georgii, ma na stałe zablokowane osobiste konto na Twitterze za rozpowszechnianie „dezinformacji” o COVID-19 – poinformował Twitter.

„Na stałe zawiesiliśmy Marjorie Taylor Greene za powtarzające się naruszenia naszej polityki dezinformacji na temat COVID-19” – napisał Twitter w oświadczeniu. „Byliśmy jasni, że zgodnie z naszym systemem ostrzeżeń, na stałe zawiesimy konta w przypadku powtarzających się naruszeń zasad”.

Kongresowe konto Greene na Twitterze, @RepMTG, jest nadal aktywne.

„Kiedy Maxine Waters może grozić przemocą na Twitterze, Kamala Harris i Ilhan mogą wspomagać uczestników zajść na Twitterze, a rzecznik terrorystów może tweetować o żałobie po Solejmanim, ale ja zostaję zawieszona za tweetowanie statystyk VAERS (*), to Twitter jest wrogiem Ameryki i nie radzi sobie z prawdą” – napisała Greene. 

* VAERS to rządowy system zgłaszania niepożądanych zdarzeń związanych ze szczepionką.

Best Selling Games

As an Amazon Associate this website earns from qualifying purchases.