Saturday, March 12, 2022

Członkowie Kongresu mogli skorzystać na wojnie rosyjsko-ukraińskiej


 Jesse Watters w piątkowym monologu otwierającym „Jesse Watters Primetime” na Fox News zwrócił się do członków Kongresu, Demokratów i Republikanów, którzy, jak powiedział, byli zaangażowani w handel akcjami na podstawie poufnych informacji przed wojną rosyjsko-ukraińską.

Watters zauważył, że deputowani, tacy jak reprezentantka Debbie Wasserman Schultz z Florydy i członek podkomisji ds. energetyki, reprezentantki Lois Frankel także z Florydy, mieli rzekomo kupować akcje firm energetycznych przed rosyjską inwazją.

„To zabawne, ponieważ Frankel jest członkiem Progressive Caucus, który popiera Nowy Zielony Ład, a ona kupuje firmy paliw kopalnych w okresie poprzedzającym wojnę” - powiedział Watters. - Członek Komisji Sił Zbrojnych, senator Tommy Tuberville, R-Ala, „wydał 15 000 dolarów na Chevron i kolejne 50 tysięcy na Duke Energy – ponad miesiąc przed inwazją” – poinformował Watters.

„Nie ma znaczenia, do jakiej partii należysz, rolą People's House jest ochrona nas, a nie członków Kongresu” - powiedział Watters. - „Teraz to naród ukraiński był wykorzystywany. Świat widzi cierpienie, a Kongres widzi dolary”.